Bílý "white" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g

499 

Bílý "white" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g od skvělého a známého výrobce lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Bílý "white" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g , zboží pořídíte ted u nás za 499 Kč.

Katalogové číslo: WHITE-KRATOM-100 Kategorie: Štítek:

Popis

Bílý "white" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g od výrobce s dlouholetou historií je k dostání za výborné peníze. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Co je to kratom

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Tropický strom se tradičně používal proti únavě a ke zvýšení produktivity práce u zemědělců v jihovýchodní Asii. Mitragyna speciosa – lze spekulovat, že tento termín pochází z “mithraistických kultů”, které byly po tisíce let považovány za zdroj duchovní transcendence. 

Bílý “white” kratom

Maeng Da je nejznámnější druh a stará odrůda. Jak už název napovídá, tak bílý kratom se vyrábí z listů, které mají světle zelenou až bílou žilnatinu. Finální produkt má tedy světlejší barvu prášku. Jemnější zemité aroma než u zeleného kratomu pocítíte při otevření . Textura prášku je hrudkovitější. Bílý kratom je nejčastěji spojován s prací nebo sportem.

Podívejte se na účinky kratomu.

Kde je kratom legální? 

Česká republika a její legislativa umožňuje prodej kratomu jako sběratelský výrobek. To znamená, že produkt není určen k dalšímu zacházení – konzumaci. Stejný přístup zvolila i Kanada nebo Německo, kde prodej s omezeným využitím je legální. Naopak některé státy v USA kratom zakazují. Například ve státu New York je prodej kratomu omezen věkovým limitem. Osoba mladší 21 let si kratom v NY nekoupí.

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: WHITE-KRATOM-100
  • Další vlastnosti: Váha 100 g.  . . . . . . . . .
Bílý "white" Kratom
Bílý "white" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g
499