Boveda 58% 8g

59 

Boveda 58% 8g od společnosti s předním postavením na trhu Boveda je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Boveda 58% 8g právě nyní za skvělou cenu 59 Kč.

Katalogové číslo: B58-8 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boveda 58% 8g od výrobce s dobrým jménem Boveda , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Zájem: Boveda je unikátní způsob udržování konstantní vlhkosti v uzavřené nádobě. Uvnitř sáčku je speciální sůl, která dokáže držet vlhkost na úrovni 58%. Dokáže přijmout i uvolnit vodní molekuly, zatímco sůl zůstane uvnitř a nečistoty venku. A tak jsou produkty Boveda schopné perfektně držet a obousměrně regulovat konstantní vlhkost v uzavřené nádobě.

Přání: S Boveda 58% 8g můžete být jisti, že vaše bylinky budou v perfektním stavu. Tento sáček zajistí optimální konstantní vlhkost cca 30 gramů dobře usušených bylin v uzavřené nádobě po dobu 3 až 4 měsíců. A to bez rizika přeschnutí, ztráty hmotnosti nebo poškození důležitých součástí rostlin.

Akce: Používání Boveda produktů je jednoduché. Stačí odstranit ochranný igelitový obal a vložit sáček do nádoby a uzavřít. Když se sáček vyčerpá, gelový obsah ztvrdne, sáček pak stačí jen vyměnit za nový. Takže neváhejte a objednejte si Boveda 58% 8g ještě dnes!

 

Informace o produktu

  • Značka: Boveda
  • EAN: B58-8
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Boveda 58% 8g
Boveda 58% 8g
59