Boveda 62% 8g

59 

Boveda 62% 8g od značky Boveda – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Boveda 62% 8g aktuálně zrovna za 59 Kč.

Katalogové číslo: B62-8 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boveda 62% 8g od značky Boveda , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Zájem: Boveda je unikátní způsob udržování konstantní vlhkosti v uzavřené nádobě. Uvnitř sáčku je speciální sůl, která dokáže držet vlhkost na úrovni 58%. Dokáže přijmout i uvolnit vodní molekuly, zatímco sůl zůstane uvnitř a nečistoty venku. A tak jsou produkty Boveda schopné perfektně držet a obousměrně regulovat konstantní vlhkost v uzavřené nádobě.

Přání: S Boveda 62% 8g můžete být jisti, že vaše bylinky budou v perfektním stavu. Tento sáček zajistí optimální konstantní vlhkost cca 30 gramů dobře usušených bylin v uzavřené nádobě po dobu 3 až 4 měsíců. A to bez rizika přeschnutí, ztráty hmotnosti nebo poškození důležitých součástí rostlin.

Akce: Používání Boveda produktů je jednoduché. Stačí odstranit ochranný igelitový obal a vložit sáček do nádoby a uzavřít. Když se sáček vyčerpá, gelový obsah ztvrdne, sáček pak stačí jen vyměnit za nový. Takže neváhejte a objednejte si Boveda 62% 8g ještě dnes!

 

Informace o produktu

  • Značka: Boveda
  • EAN: B62-8
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Boveda 62% 8g
Boveda 62% 8g
59