Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky

449 

Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky od výrobce s dobrým jménem Cannavita je právě teď u nás za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky aktuálně v akci od 449 Kč.

Katalogové číslo: 672 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky od tohoto výrobce Cannavita je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Dámský sprchový gel s CBG účinky a použití 

Zařaďte do své péče o pokožku konopný sprchový gel, který díky složce CBG ochranní vaší pokožku před tvorbou zarudlých pupínků a podráždění. Konopí je šetrné k dámské pokožce, kterou zanechá krásně jemnou a hydratovanou. CBG výrazně zmírňuje zánětlivé procesy na pokožce, které mohou být příznaky lupénky, psoriázy či atopického ekzému. 

Dámský sprchový gel s CBG používejte dlouhodobě a pravidelně pro dosažení lepšího stavu pokožky a hloubkové hydratace. 

Kanabinoid CBG

Kanabigerol nebo-li CBG je další z mnoha kanabinoidů přirozeně se vyskytující v konopí, stejně jako CBD, CBN nebo THC. Často se o CBG mluví jako o ‘kmenové buňce’ konopí, protože kyselá forma CBG zastává velmi důležitou funkci při růstu konopí a tvorbě ostatních kanabinoidů. Prozkoumejte jaké účinky má CBG a rozdíl CBG vs. CBD v našem článku na blogu. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Cannavita
  • EAN: 672
  • Další vlastnosti: Obsah 200 ml.  . . . . . . . . .
Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky
Cannavita Konopný sprchový gel s CBG dámsky
449