Cannavita Tělové mléko s CBG unisex

449 

Cannavita Tělové mléko s CBG unisex od spolehlivého výrobce Cannavita , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Skvělý produkt s garancí kvality. Cannavita Tělové mléko s CBG unisex aktuálně za super cenu 449 Kč.

Katalogové číslo: 670 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cannavita Tělové mléko s CBG unisex od našeho výrobce Cannavita lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Tělové mléko s CBG účinky a použití

Tělové mléko je obohaceno o kanabinoid CBG, který pozitivně působí na zdraví pokožky. Kanabinoidu CBG se připisují antibakteriální a antiseptické účinky. Tělové mléko s CBG navrátí vaší pokožce pružnost a pH rovnováhu

Tělové mléko s CBG nanášejte na pokožku a jemně vmasírujte. Díky masírování zlepšíte krevní cirkulaci a absorpce CBG bude mnohem efektivnější. Tělové mléko aplikujte pravidelně.

Kanabinoid CBG

Kanabigerol nebo-li CBG je další z mnoha kanabinoidů přirozeně se vyskytující v konopí, stejně jako CBD, CBN nebo THC. Často se o CBG mluví jako o ‘kmenové buňce’ konopí, protože kyselá forma CBG zastává velmi důležitou funkci při růstu konopí a tvorbě ostatních kanabinoidů. Prozkoumejte jaké účinky má CBG a rozdíl CBG vs. CBD v našem článku na blogu. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Cannavita
  • EAN: 670
  • Další vlastnosti: Obsah CBG 200 mg.  . . . . . . . . .
Cannavita Tělové mléko s CBG unisex
Cannavita Tělové mléko s CBG unisex
449