CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0,5 ml

589 

CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0,5 ml od skvělého a známého výrobce CBDčko , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0,5 ml – zboží máme ted u nás za 589 Kč.

Katalogové číslo: HHC-C5-BANAN Kategorie: , Štítek:

Popis

CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0,5 ml od předního výrobce CBDčko je u nás za výhodnou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

HHC Cartridge

HHC cartridge obsahuje z 94% čistý HHC destilát a zbylých 6 procent reprezentuje příchuť. Vhodné pro zmírnění stresu či k vytvoření nových rituálu. Delikátní chuť,bohatá pára a účinky HHC vás uchvátí už od prvního potáhnutí. 

Kanabinoid HHC

Látka, která si získala hlavní pozornost nejen od konopné komunity. Kanabinoid HHC, celým názvem hexa-hydro-kanabinol se podle výzkumu z roku 2020 nachází v konopných semínkách. Samotná extrakce HHC v požadovaném množství je ekonomicky náročná, a tak se využívá jako vstupní ingredience CBD, neboli technické konopí. Z toho důvodu je konopná látka HHC, se svými účinky podobná THC, v České republice zcela legální. Kanabinoid HHC způsobuje rauš a pocity podobné právě nejznámějšímu kanabinoidu na světě, THC. Pokud vás zajímá kanabinoid HHC zblízka, přečtěte si náš článek ”Co je HHC a jaké má účinky,”.

HHC Cartridge firmy CCELL

Antikorozní vlastnosti náplně, zajištění tekutosti hhc liquidu po stěně cartridge a teplotní odolnost patří mezi stěžejní faktory kvalitního výrobku v oblasti vaporizace. HHC cartridge značky CCell jsou vyrobeny z borosilikátové skla, které zajišťuje výše zmíněné vlastnosti. Technologická firma CCell je číslo jedna ve výrobě vaporizérů, baterií a cartridge. Jedná se o celosvětový brand, který svými výrobky zásobuje každý větší a lokální vape shop.

Technické údaje:

  • Obsahuje 94% HHC destilát a 6% terpenů
  • Objem cartridge : 0.5ml (TH205) / 1.0ml (TH210)
  • Rozměry : 10.5 průměr × 52.0 Výška / 10.5 průměr × 62.0 výška (mm)
  • Plášť Cartidge z borosilikátového skla
  • Závit dle standardu 510

HHC Vape není součástí balení s HHC cartridge. To je nutné si zakoupit zvlášť.

 

Informace o produktu

  • Značka: CBDčko
  • EAN: HHC-C5-BANAN
  • Další vlastnosti: Obsah 0,5 ml. Obsah HHC 94%. Obsah terpenů 6%. Obsah THC 0%. Obsah CBD 0%.  . . . . . . . . .
CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0
CBDčko HHC Cartridge Banana Obsah: 0,5 ml
589