Červený "red" Kratom, Maeng da Váha: 100 g

499 

Červený "red" Kratom, Maeng da Váha: 100 g od společnosti lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Červený "red" Kratom, Maeng da Váha: 100 g , zboží pořídíte ted u nás za 499 Kč.

Katalogové číslo: RED-KRATOM-100 Kategorie: Štítek:

Popis

Červený "red" Kratom, Maeng da Váha: 100 g od spolehlivého výrobce je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Co je to kratom

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Tropický strom se tradičně používal proti únavě a ke zvýšení produktivity práce u zemědělců v jihovýchodní Asii. Mitragyna speciosa – lze spekulovat, že tento termín pochází z “mithraistických kultů”, které byly po tisíce let považovány za zdroj duchovní transcendence.

Červený “red” kratom

Červená barva žilnatin pochází z obzvláště vysoké koncentrace alkaloidu známého jako 7-hydroxymitragynin. Červený kratom je plně dozrálý. Má nejvyváženější profil alkaloidů. Ovšem neočekávejte rudě červený prášek. Listy po usušení a namletí ztrácejí významně svou barvu. Kratom se odlišuje barvami na úrovni odstínů zelené barvy. Červený kratom je nejčastěji spojován s relaxem a meditací.

Podívejte se na účinky kratomu.

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: RED-KRATOM-100
  • Další vlastnosti: Váha 100 g.  . . . . . . . . .
Červený "red" Kratom
Červený "red" Kratom, Maeng da Váha: 100 g
499