Filtry ActiTube 8mm, 10ks v balení

89 

Filtry ActiTube 8mm, 10ks v balení od společnosti s předním postavením na trhu Actitube lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Filtry ActiTube 8mm, 10ks v balení za výhodnou cenu 89 Kč.

Katalogové číslo: TUNE10-8MM Kategorie: , Štítek:

Popis

Filtry ActiTube 8mm, 10ks v balení od tohoto skvělého výrobce Actitube . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Actitube filtry jsou ideální pro balení cigaret. Díky aktivnímu uhlí filtrují většinu škodlivin z vdechovaného kouře, nechávají je usazené ve filtru, který se pak může snadno odstranit. To znamená, že můžete užít si velmi jemné pokouření bez škodlivého nežádoucího účinku.

Speciální uzávěr filtru je navíc upraven tak, aby se nezanášel a tím se neucpával, což by kouření znepříjemňovalo. A na rozdíl od běžných uhlíkových filtrů, actiTube filtr zabraňuje vnikání zkondenzovaného kouře do úst!

Ale to není všechno! Actitube filtry mají i další výhody. Vylepšují chuť, snižují riziko poškození plic a směs kouře je jemnější a snadněji se kouří. Průměr filtru je 8mm a délka filtru je 36mm. Balení obsahuje 10ks.

Takže pokud chcete užít si kuřácký prožitek bez škodlivých účinků, zkuste Actitube filtry! Jsou to nejlepší filtry na trhu a budete s nimi nadmíru spokojeni.

 

Informace o produktu

  • Značka: Actitube
  • EAN: TUNE10-8MM
  • Další vlastnosti: Průměr filtru 8mm.  . . . . . . . . .
Filtry ActiTube 8mm
Filtry ActiTube 8mm, 10ks v balení
89