Filtry ActiTube SLIM, 7 mm – 50ks v balení

349 

Filtry ActiTube SLIM, 7 mm – 50ks v balení od předního výrobce Actitube je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte bezpečně online. Filtry ActiTube SLIM, 7 mm – 50ks v balení momentálně k dispozici za 349 Kč.

Katalogové číslo: TUNE50-7MM Kategorie: , Štítek:

Popis

Filtry ActiTube SLIM, 7 mm – 50ks v balení od kvalitního výrobce Actitube je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Actitube filtry jsou ideální pro balení cigaret. Díky aktivnímu uhlí filtrují většinu škodlivin z vdechovaného kouře, nechávají je usazené ve filtru, který se pak může snadno odstranit.

Speciální uzávěr filtru je navíc upraven tak, aby se nezanášel a tím se neucpával, což by kouření znepříjemňovalo. A na rozdíl od běžných uhlíkových filtrů, actiTube filtr zabraňuje vnikání zkondenzovaného kouře do úst!

Ale to není všechno! Actitube filtry mají i další výhody. Vylepšují chuť, snižují riziko poškození plic a směs kouře je jemnější a snadněji se kouří. Průměr filtru je 7mm a délka filtru je 36mm. Balení obsahuje 50ks.

Takže pokud chcete užít si kuřácký prožitek bez škodlivých účinků, zkuste Actitube filtry! Jsou to nejlepší filtry na trhu a budete s nimi nadmíru spokojeni.

 

Informace o produktu

  • Značka: Actitube
  • EAN: TUNE50-7MM
  • Další vlastnosti: Průměr filtru 8mm.  . . . . . . . . .
Filtry ActiTube SLIM
Filtry ActiTube SLIM, 7 mm – 50ks v balení
349