HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá

379 

HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá od známé značky je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá – nyní zakoupíte od 379 Kč.

Katalogové číslo: CCELL-M3-WHITE Kategorie: , Štítek:

Popis

HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá od známé kvalitní značky je u nás k dispozici opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

HHC VAPE PEN 

HHC Vaporizační pero funguje na stejném principu jako CBD vaporizační pero. Skládá se z těla, náplně a náustku. Výhoda vape penu spočívá v kompaktní velikosti a možnosti si ho kdykoliv a kdekoliv dobít, protože součástí balení je i USB charger. Zpravidla se uvádí, že plně nabitý HHC vape pen vydrží 1,5 – 2 hodiny v kuse fungovat. 

HHC CARTRIDGE

Nepodporujeme jednorázové vaporizační pera, protože to nedává smysl vaší peněžence a ani přírodě. Do naší nabídky jsme zahrnuli pouze nabíjecí HHC vape peny a s tím souvisí i termín HHC cartridge. Jedná se o náplň, kterou nasadíte na vaporizační pero. Náplň obsahuje konopný destilát a terpeny. HHC Cartridge obsahuje čistý HHC destilát a podle zvolené chuti i příslušné terpeny. To nás přívádí k hlavnímu kouzlu dobíjecího vaporizačního pera. Zvolte si více příchutí a jednoduše je prohoďte podle vaší nálady! Na selekci HHC cartridge jsme opravdu nešetřili. Na našem e-shopu v sekci hhc cartridge najdete kolem 20 příchutí. Pokud vás zajímá kanabinoid HHC zblízka, přečtěte si náš článek ”Co je HHC a jaké má účinky,”.

HHC vaporizační pero firmy CCELL 

Unikátnost vaporizační firmy CCELL spočívá v jejich patentované technologii, která je odlišuje od ostatních. Vaporizační pera značky CCELL využívají keramický topný prvek a nanopóry, které mají vyšší propustnost než konkurenční vape peny. V praxi to znamená, že i ten nejhustší konopný extrakt může být absorbován a připraven na váš maximální požitek

Integrovaná cívka je dobře navržena, má přiměřený odpor, ekvivalentní mezeru a počet závitů. S podporou těchto vlastností se teplo po zahřátí rychle a rovnoměrně dostane do celého keramického jádra a uvolní velký objem čisté a kontinuální páry bez přehřátí nebo spálení. To vše pro ultimátní zážitek a docílení delikátní chuťe terpenů.

Technické údaje:

 • Baterie je navržena speciálně pro použití s cartridgemi CCELL®

ale funguje také s většinou cartridgí se závitem 510.

 • Kvalitní pouzdro z nerezové oceli
 • Technologie aktivovaná vdechováním bez použití tlačítek
 • Na spodní části je vestavěný LED indikátor
 • Šroubovací konektor s vestavěným závitem 510, vhodný pro 0,5ml i

1,0ml cartridge

 • Napájení: 3,2 V – 3,6 V
 • Kapacita baterie: 350mAh
 • Velikost: 10,5 x 76,4 mm
 • Šroubovací USB nabíječka součástí balení

Součástí balení je pouze vaporizační pero a nabíjecí konektor. Balení neobsahuje HHC Cartridge.

 

Výrobce uvádí, že plně nabitý vaporizér CCELL o kapacitě baterie 350mAh vydrží kolem 150 potahů. Výdrž baterie ovlivňuje například i teplota, při extrémních teplotách očekávejte snížení výkonu. 

 

LED dioda na konci pera 10x zabliká a poté se vypne, pokud baterie dosáhla plného nabití. 

 

Liquid v cartridge potřebuje zahřát na určitou teplotu, a tak je možné, že při prvním potahu se vám nepodaří zcela potáhnout. Vaporizační pera s tlačítkem (M3plus) doporučujeme zapnout na větší ohřev při prvním potahu. U klasických vaporizačních per bez tlačítka, to musíte jednoduše ”roztahat”.

 

Vaporizační pera se liší podle typu závitu. Pokud hledáte kompatibilní cartridge k peru, musí se shodovat typ. Na našem e-shopu najdete cartridge s 510 závitem, a tak jsou kompatibilní i s naší selekcí vaporizačních per. 

 

 

Informace o produktu

 • Značka:
 • EAN: CCELL-M3-WHITE
 • Další vlastnosti: Barva Bílá. Napájení 3,2 V – 3,6 V. Kapacita baterie 350 mAh. Velikost 10,5 x 76,4 mm. Šroubovací USB nabíječka Součástí balení.  . . . . . . . . .
HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá
HHC Vape pen CCELL M3 Barva: Bílá
379