Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 25 g

179 

Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 25 g zboží dodává , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 25 g právě nyní za 179 Kč.

Katalogové číslo: BROWN-KRATOM-25 Kategorie: Štítek:

Popis

Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 25 g od značky s dobrým jménem – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Co je to kratom

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Hnědý “brown” kratom

Náš kratom pochází z ostrova Borneo, který se nachází v Indonésii. Tahle oblast patří mezi nejvytíženější pěstitele kratomu ve světě. A důvody jsou jasné: kvalita a dostupnost. Hnědý kratom má velmi silné zemité aroma. Listy se fermentují a až poté dojde k sušení, výsledný prášek má tmavě hnědou barvu. Podívejte se na účinky kratomu.

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: BROWN-KRATOM-25
  • Další vlastnosti: Váha 25 g.  . . . . . . . . .
Hnědý "brown" Kratom
Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 25 g
179