Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 50 g

329 

Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 50 g od této přední společnosti je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 50 g – nyní pořídíte za 329 Kč.

Katalogové číslo: BROWN-KRATOM-50 Kategorie: Štítek:

Popis

Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 50 g od této spolehlivé značky . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Co je to kratom

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Hnědý “brown” kratom

Náš kratom pochází z ostrova Borneo, který se nachází v Indonésii. Tahle oblast patří mezi nejvytíženější pěstitele kratomu ve světě. A důvody jsou jasné: kvalita a dostupnost. Hnědý kratom má velmi silné zemité aroma. Listy se fermentují a až poté dojde k sušení, výsledný prášek má tmavě hnědou barvu. Podívejte se na účinky kratomu.

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: BROWN-KRATOM-50
  • Další vlastnosti: Váha 50 g.  . . . . . . . . .
Hnědý "brown" Kratom
Hnědý "brown" Kratom, Maeng Da Váha: 50 g
329