Integra Boost 55% 4g

44 

Integra Boost 55% 4g od skvělé značky Integra je k sehnání u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Integra Boost 55% 4g v současnosti za 44 Kč.

Katalogové číslo: HPI-55-4 Kategorie: , Štítek:

Popis

Integra Boost 55% 4g od kvalitního výrobce Integra je pro vás pro vás právě dnes v akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Integra Boost je revoluční systém, který dokonale kontroluje úroveň vlhkosti vašich bylin. Díky patentované technologii dokáže absorbovat nebo uvolnit vlhkost dle aktuální potřeby a udržet tak ideální skladovací podmínky v uzavřeném prostoru. To znamená, že vaše bylinky budou vždy čerstvé a plné chuti.

S Integra Boostem už se nemusíte obávat o to, že vaše bylinky ztratí svou kvalitu. Každý sáček je samostatně zabalený a ke každému je dodávána inteligentní indikační karta výměny. Když se tečka na kartě změní na modrou, víte, že je čas na výměnu za čerstvý balíček. Navíc jsou výrobky Integra Boost schváleny FDA, odolné proti roztržení a rozlití, biologicky rozložitelné a samozřejmě netoxické.

Nenechte své bylinky ztratit svou kvalitu! Objednejte si Integra Boost ještě dnes a užijte si plnou chuť a vůni čerstvé sklizně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Integra
  • EAN: HPI-55-4
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Integra Boost 55% 4g
Integra Boost 55% 4g
44