Integra Boost 55% 8g

55 

Integra Boost 55% 8g od tohoto skvělého výrobce Integra , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Integra Boost 55% 8g , zboží pořídíte ted u nás za 55 Kč.

Katalogové číslo: HPI-55-8 Kategorie: , Štítek:

Popis

Integra Boost 55% 8g od tohoto předního výrobce Integra lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Integra Boost je revoluční systém, který dokonale kontroluje úroveň vlhkosti vašich bylin. Díky patentované technologii dokáže absorbovat nebo uvolnit vlhkost dle aktuální potřeby a udržet tak ideální skladovací podmínky v uzavřeném prostoru. To znamená, že vaše bylinky budou vždy čerstvé a plné chuti.

S Integra Boostem už se nemusíte obávat o to, že vaše bylinky ztratí svou kvalitu. Každý sáček je samostatně zabalený a ke každému je dodávána inteligentní indikační karta výměny. Když se tečka na kartě změní na modrou, víte, že je čas na výměnu za čerstvý balíček. Navíc jsou výrobky Integra Boost schváleny FDA, odolné proti roztržení a rozlití, biologicky rozložitelné a samozřejmě netoxické.

Nenechte své bylinky ztratit svou kvalitu! Objednejte si Integra Boost ještě dnes a užijte si plnou chuť a vůni čerstvé sklizně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Integra
  • EAN: HPI-55-8
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Integra Boost 55% 8g
Integra Boost 55% 8g
55