Integra Boost 62% 67g

149 

Integra Boost 62% 67g od spolehlivého výrobce Integra . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Integra Boost 62% 67g ve výhodné slevě 149 Kč.

Katalogové číslo: HPI-62-67 Kategorie: , Štítek:

Popis

Integra Boost 62% 67g značky s tradicí a dobrou pověstí Integra , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Integra Boost je revoluční systém, který dokonale kontroluje úroveň vlhkosti vašich bylin. Díky patentované technologii dokáže absorbovat nebo uvolnit vlhkost dle aktuální potřeby a udržet tak ideální skladovací podmínky v uzavřeném prostoru. To znamená, že vaše bylinky budou vždy čerstvé a plné chuti.

S Integra Boostem už se nemusíte obávat o to, že vaše bylinky ztratí svou kvalitu. Každý sáček je samostatně zabalený a ke každému je dodávána inteligentní indikační karta výměny. Když se tečka na kartě změní na modrou, víte, že je čas na výměnu za čerstvý balíček. Navíc jsou výrobky Integra Boost schváleny FDA, odolné proti roztržení a rozlití, biologicky rozložitelné a samozřejmě netoxické.

Nenechte své bylinky ztratit svou kvalitu! Objednejte si Integra Boost ještě dnes a užijte si plnou chuť a vůni čerstvé sklizně.

 

Informace o produktu

  • Značka: Integra
  • EAN: HPI-62-67
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Integra Boost 62% 67g
Integra Boost 62% 67g
149