Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá

1395 

Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá od dodavatele se skvělou pověstí je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá – produkt momentálně prodáváme za 1395 Kč.

Katalogové číslo: CCEL-RIZO Kategorie: , Štítek:

Popis

Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá od společnosti je k dostání výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Vaporizační pero CCELL RIZO

Vaporizační pero Rizo nabízí uživatelům delikátní zážitek při vaporizaci. Uspokojují vzhledem a technologií. CCELL opět šáhlo po kovové slitině, a tak Rizo působí opravdu bitelným a kvalitním dojmem. Velikost je uživatelsky přívětivá, perfektně padne do dlaně. 

Technologie vaporizačního pera RIZO

LED diody vás informují o stavu baterie, což u předešlých modelů chybělo. Dále CCELL zapojil do hry i vibrace, které se spustí při vložení cartridge. Rizo jemně vibruje i při vaporizaci. Další novinkou je technologie drop in při vkládání cartridge. Součástí balení je magnet, který našroubujete na vaší 510 cartridge a následně náplň vložíte do pera. Žádné šroubování, magnet se o vše postará. 

Dále vaporizační pero Rizo disponuje slide tlačítkem, které slouží k přepínání módů – low (L) a high (H). Mód s označením L slouží pro lepší požitek z chuti. Low funguje na menší ohřev, a tak ztrácíte na kouři, ale terpeny poženou váš chuťový zážitek do nebe. Mód High slouží k větší intenzitě kouře, chuťově je to stále na velmi dobré úrovní. 

Technické parametry vaporizačního pera CCELL RIZO

 • Kapacita baterie: 300 mAh
 • Standardní 510 závit
 • Posuvný spínač duálního ohřevu (2,8/3,3 V)
 • Pásmový LED indikátor
 • Haptická odezva (vibrace) 
 • Aktivace vdechnutím 
 • Dobíjení pomocí USB-C
 • Drop in magnet

Obsah balení: Baterie CCELL Rizo, USB-C kabel, 2 magnety na cartridge 510 (drop in), neobsahuje HHC cartridge ani CBD cartridge. 

Proč vaporizační pero firmy CCELL?

Unikátnost vaporizační firmy CCELL spočívá v jejich patentované technologii, která je odlišuje od ostatních. Vaporizační pera značky CCELL využívají keramický topný prvek a nanopóry, které mají vyšší propustnost než konkurenční vape peny. V praxi to znamená, že i ten nejhustší konopný extrakt může být absorbován a připraven na váš maximální požitekIntegrovaná cívka je dobře navržena, má přiměřený odpor, ekvivalentní mezeru a počet závitů. S podporou těchto vlastností se teplo po zahřátí rychle a rovnoměrně dostane do celého keramického jádra a uvolní velký objem čisté a kontinuální páry bez přehřátí nebo spálení. To vše pro ultimátní zážitek a docílení delikátní chutě terpenů.

HHC CARTRIDGE

Jedná se o náplň, kterou nasadíte na vaporizační pero. Náplň obsahuje konopný destilát a terpeny. HHC Cartridge obsahuje čistý HHC destilát a podle zvolené chuti i příslušné terpeny. To nás přívádí k hlavnímu kouzlu dobíjecího vaporizačního pera. Zvolte si více příchutí a jednoduše je prohoďte podle vaší nálady! Na selekci HHC cartridge jsme opravdu nešetřili. Na našem e-shopu v sekci hhc cartridge najdete kolem 20 příchutí. Pokud vás zajímá kanabinoid HHC zblízka, přečtěte si náš článek ”Co je HHC a jaké má účinky,”.

 

Výrobce uvádí, že plně nabitý vaporizér CCELL o kapacitě baterie 350mAh vydrží kolem 150 potahů. Výdrž baterie ovlivňuje například i teplota, při extrémních teplotách očekávejte snížení výkonu. 

 

LED dioda bude plně svítit, pokud baterie dosáhla plného nabití. 

 

Liquid v cartridge potřebuje zahřát na určitou teplotu, a tak je možné, že při prvním potahu se vám nepodaří zcela potáhnout. Vaporizační pera s tlačítkem (M3plus) doporučujeme zapnout na větší ohřev při prvním potahu. U klasických vaporizačních per bez tlačítka, to musíte jednoduše ”roztahat”.

 

Vaporizační pera se liší podle typu závitu. Pokud hledáte kompatibilní cartridge k peru, musí se shodovat typ. Na našem e-shopu najdete cartridge s 510 závitem, a tak jsou kompatibilní i s naší selekcí vaporizačních per. 

 

 

Informace o produktu

 • Značka:
 • EAN: CCEL-RIZO
 • Další vlastnosti: Barva Černá. Napájení 3,2 V – 3,6 V. Kapacita baterie 350 mAh. Velikost 10,5 x 76,4 mm. Šroubovací USB nabíječka Součástí balení.  . . . . . . . . .
Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá
Vape pen CCELL Rizo Barva: Černá
1395