Zelený "green" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g

499 

Zelený "green" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g od značky lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Zelený "green" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g výhodně za super cenu 499 Kč.

Katalogové číslo: GREEN-KRATOM-100 Kategorie: Štítek:

Popis

Zelený "green" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g od dodavatele s dobrým jménem je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Co je to kratom?

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Tropický strom se tradičně používal proti únavě a ke zvýšení produktivity práce u zemědělců v jihovýchodní Asii. Mitragyna speciosa – lze spekulovat, že tento termín pochází z “mithraistických kultů”, které byly po tisíce let považovány za zdroj duchovní transcendence. 

Zelený “green” kratom 

Nejzajímavější části stromu/ kratomu jsou jeho podlouhlé listy, které jsou zásadní v celém procesu výroby. Podle žilnatiny na listů se rozeznávají druhy kratomu. Barva žilnatiny určuje i mimo jiné stáří stromu. Zelená žilnatina značí, že kratom stálé dozrává. Vůně zeleného kratomu by měla připomínat svěží zemité aroma, připomínající zelený čaj. Zelený kratom je nejčastěji spojován s euforií a stimulací. Podívejte se na účinky kratomu.

Kde je kratom legální? 

Česká republika a její legislativa umožňuje prodej kratomu jako sběratelský výrobek. To znamená, že produkt není určen k dalšímu zacházení – konzumaci. Stejný přístup zvolila i Kanada nebo Německo, kde prodej s omezeným využitím je legální. Naopak některé státy v USA kratom zakazují. Například ve státu New York je prodej kratomu omezen věkovým limitem. Osoba mladší 21 let si kratom v NY nekoupí.

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost. 

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: GREEN-KRATOM-100
  • Další vlastnosti: Váha 100 g.  . . . . . . . . .
Zelený "green" Kratom
Zelený "green" Kratom, Maeng Da Váha: 100 g
499